Радник з питань безпеки дорожнього перевезення небезпечних вантажів:

         На основі Свідоцтва міжнародного зразка, експерти ТОВ «Науково-виробниче підприємство АДР Експерт» надають послуги зовнішнього консультанта (уповноваженого) з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів автомобільним дорогами.

         Наше завдання забезпечити господарську діяльність, пов’язану з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів відповідно до чинного міжнародного і національного законодавства.

Фото Раздел         Обов’язкове призначення уповноваженого (консультанта) з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів на автомобільному транспорті визначено відповідно до вимог розділу 1.8.3 ДОПНВ (Закон України № 1511-III «Про приєднання України до Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ)» і Правилами дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених Наказом МВС України від 26.07.2004 № 822 — Всі суб’єкти дорожнього перевезення небезпечних вантажів, незалежно від форми власності, повинні письмово призначити одного чи кількох уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.

Спектр послуг, які надає ТОВ «НВП АДР Експерт»:

        * Організаційна підготовка всієї документації і її регулярне оновлення (з діючими правилами, план забезпечення безпеки, річний звіт, звітність у разі виникнення надзвичайної ситуації і так далі).

        * Класифікація небезпечних речовин і небезпечних відходів відповідно до ДОПНВ, навчання для працівників, що беруть участь у перевезенні небезпечних вантажів автомобільним транспортом (тобто особи, зазначені у розділі 8.2.3 ДОПНВ — дорожні оператори транспортних засобів або вантажовідправники, ті, хто завантажують або вивантажують небезпечні вантажі, особи, що працюють в якості вантажовідправників або експедиторського агентства, водіїв, які здійснюють перевезення небезпечних вантажів, за винятками, перерахованими у розділі 1.1.3. ДОПНВ).

        * Навчання персоналу, який бере участь у дорожньому перевезення небезпечних вантажів, інформація та консультаційні послуги по телефону, інформаційні послуги через особисті консультації.

         Ціна послуги договірна і залежить від рівня складності логістики небезпечних вантажів. Якщо ви зацікавлені в наших послугах, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті: adr-expert@ukr.net або по тел.: 067-432-07-01.

АДР Експерт
Офис Винница
вул. Визволення,
буд. 2, оф. 223,
067-432-07-01

ПЕРЕГЛЯНУТИ НА МАПІ

АДР Експерт Рівне
вул. Пересопницька, 146
067-432-25-30;
0362-48-96-24;
067-622-64-87 – факс

ПЕРЕГЛЯНУТИ НА МАПІ

АДР Експерт Херсон
пр. Ушакова
буд. 60, оф. 18,
050-480-90-48
adrherson@gmail.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ НА МАПІ

АДР Експерт Львів
вул. Генерала Курмановича
буд. 2, оф. 101
067-432-26-62
http://adr.lviv.ua
adr-expert.lviv@ukr.net

ПЕРЕГЛЯНУТИ НА МАПІ